IT компания Lvivity

IT компания Lvivity

https://lvivity.com
0
?
Рейтинг компании, который рассчитывается по методологии и отвечает за место в рейтинге SMM агентств. Подробнее
1078
Телефон:
Адрес:
Львів, Личаківська 8
Сотрудников:
50
Год основания:
2013
Отзывов:
0
Рейтинг 5/5 основан на 0 оценках
Обратная связь
Описание
Заказать услугу

 Lvivity — українська ІТ-компанія, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення, мобільних додатків, веб-порталів та корпоративних сервісів. Ми готові реалізувати проект будь-якої складності, оскільки ми впевнені у своїх сильних сторонах та якості продукту, який буде отримано замовником в результаті.

З початку 2013 року наша команда займається мобільною та веб-розробкою, створюючи власні програми для клієнтів з усього світу. Тому все, що ми пропонуємо як вирішення ваших проблем, було перевірено нами в рамках нашого власного досвіду.

Що стосується технологій, ми спеціалізуємось на таких напрямках як C#, .NET, ASP.NET Core/MVC, Xamarin, Java, Angular/Angular.JS, React/React.JS, Node.JS, WPF, і володіємо рядом інших, які застосовуємо при роботі над проектами в разі необхідності. 

Показать по:
Подтверждение отзыва по SMM
Отписать со страницы в соц.сетях (Instagram, Facebook) над которой проводились SMM работы - текст отзыва (с указанием о какой компании отзыв) на наш аккаунт @itrating.
Проверка и публикация отзыва осуществляется в течении 24 часов с момента поступления запроса.
Ручное подтверждение отзыва по разработке
* Если вашего проекта нет в списке портфолио, вы можете оставить отзыв вручную - отправив его на почту: [email protected] и подтвердить его документально (предоставив скан копию договора на услуги с данной компанией).
Сортировка:
Тематика:
Сортировка:
Тип услуги:
на карте
Bug