Mobile Needplex

Mobile Needplex

https://needplex.com/
0
?
Рейтинг компании, который рассчитывается по методологии и отвечает за место в рейтинге SMM агентств. Подробнее
327
Телефон:
Адрес:
Черкассы, ул. Шевченко 150
Сотрудников:
10
Год основания:
2019
Отзывов:
0
Рейтинг 5/5 основан на 0 оценках
Обратная связь
Описание
Заказать услугу

Needplex - компанія, яка спеціалізується на розробці WEB&MOBILE рішень для бізнесу.

Ми створюємо індивідуальні веб-сервіси, мобільні додатки і дизайнерські рішення, які допомагають компаніям різних сфер діяльності розвивати свій бізнес в інтернеті. Продукти розроблені нами дуже прості у використанні, чітко орієнтовані на вирішення конкретних питань, яскраві, швидкі та ексклюзивні.

Ми працюємо з популярними технологіями, що дозволяє пропонувати Вам кращі рішення. Менеджери нашої компанії візьмуть активну участь у вивченні Вашого бізнесу і запропонують краще рішення для оптимізації.

Needplex - молода команда захоплених і відданих своїй справі фахівців, яким дійсно подобається те, чим вони займаються. Ми щиро віримо в те, що інформаційні технології керують світом, і ми готові стати частиною чогось значимого.

Показать по:
Подтверждение отзыва по SMM
Отписать со страницы в соц.сетях (Instagram, Facebook) над которой проводились SMM работы - текст отзыва (с указанием о какой компании отзыв) на наш аккаунт @itrating.
Проверка и публикация отзыва осуществляется в течении 24 часов с момента поступления запроса.
Ручное подтверждение отзыва по разработке
* Если вашего проекта нет в списке портфолио, вы можете оставить отзыв вручную - отправив его на почту: [email protected] и подтвердить его документально (предоставив скан копию договора на услуги с данной компанией).
Сортировка:
Тематика:
Сортировка:
Тип услуги:
на карте
Bug