10 способів заробляти гроші на блозі

Creative SMM
03-12-2017
1695
Разное
10 способів заробляти гроші на блозі

Минулого разу ми в деталях розглянули створення блогу, його успішний запуск та розвиток на початку. Тепер час його вдосконалити та отримати можливість заробляти гроші на блозі.

Усім відомо, що для того, щоб отримати прибуток неминуче потрібно вкладати не тільки фізичні ресурси: нарощування аудиторії, спілкування, наповнення контентом, тощо, а і вкладення грошових ресурсів зокрема на рекламу. Звісно, що у світі існує частка блогерів, які отримали свій успіх невеликими вкладеннями чи взагалі без них, але часу однозначно вони затратили чимало.

Загалом є 10 шляхів для отримання прибутку з вашого блогу. Чим краще Ви розумієте функціонування веб-сайтів, послідовності продажів та оптимізацію коефіцієнта конверсії, тим більша ймовірність того, що Ви почнете отримувати прибуток на ранніх стадіях блогування.

Це однозначно займає час. І до перших позитивних результатів можуть пройти дні, тижні чи навіть місяці. Однак, якщо Ви стабільно працюєте над досягненням мети, дотримуєтесь правил, Ви можете створити численні потоки пасивного доходу з вашого блогу.

Якщо Вас не засмучує той варіант, що потрібно фінансово вкладатися в розвиток блогу, тоді вперед до вивчення 10-ти способів заробляти гроші на блозі:

  1. Реклама

Рекламний прибуток від таких платформ, як AdSense та ін., не обов'язково потребує сплати рахунків, якщо у вас немає значного трафіку. Оголошення, як правило, сповільнюють роботу сайту, що впливає на активність користувачів, що, в свою чергу, впливає на видимість в пошукових системах. Важливо бути обережним, щоб не розміщувати занадто багато об'яв і не нашкодити просуванню.

  1. Підкасти

Хоча підкасти можуть не приносити прямих доходів, вони допомагають створювати та підтримувати аудиторію, і Ви можете використовувати цю платформу для подальшого просування вашого блогу та його вмісту. Це важливо для того, щоб аудиторія зростала і була зацікавлена у Вашій активності.

  1. Партнерський маркетинг

Це відносно швидкий шлях отримання прибутку. Навіть, якщо у вас невелика аудиторія, залежно від потенційного прибутку від продаж, Ви можете зробити пристойний дохід за допомогою афілійованого маркетингу. Однак, якщо у вас є значний список фоловерів, це додає набагато більше можливостей з самого початку отримувати більший прибуток.

  1. Події та вебінари

Ще один чудовий спосіб заробляти гроші на вашому блозі - це розміщення подій та вебінарів. Це можуть бути особисті зустрічі, конференції або віртуальні збори. Це повністю залежить від вас. Ви, швидше за все, заробите непогану суму грошей за допомогою цього джерела.

  1. Преміум контент

Створіть преміум-вміст та стягніть щомісячну плату за доступ. Якщо у вас є зростаюча онлайн-спільнота, а читачі вірять, що Ви приносите користь, та чудово ведете навчальний блог, розгляньте преміум-контент із щомісячними підписками.

  1. Цифрові інформаційні продукти

Від електронної книги до аудіокнижок та інших продуктів із цифровою інформацією - прекрасна можливість створити чудове джерело доходу від вашого блогу. Основна вимога, щоб вони стосувалися теми, про яку Ви пишете. Це вимагає значної роботи для створення цифрових інформаційних продуктів із високою цінністю, але це цілком варто. Коли Ви поєднуєте їх з ефективними торговими воронками, успіх приходить швидко.

  1. Курси

Курси - це чудовий спосіб заробляти гроші у вашому блозі. Ви можете продати їх безпосередньо у своєму блозі, або Ви можете використовувати додаткові платформи такі, як Udemy, Ankur Negpal's Teachable та Jonathan Cronstedt's - дико популярна платформа Kajabi. У той час як Udemy забере значну частину ваших доходів, то такі платформи, як Teachable та Kajabi розроблені більше для інтернет маркетингу.

  1. Електронна комерція (ecommerce)

Блоги - чудовий спосіб залучення читачів у магазини електронної торгівлі через Shopify або іншу платформу. Створення корисних постів, які працюють як відгуки про продукти або іншу інформацію про галузь, до якої відноситься Ваша продукція, - це чудовий спосіб зацікавити читачів прийти та відвідати ваш блог.

  1. Електронний маркетинг (e-marketing)

Звичайно, маркетинг електронної пошти є одним із самих успішних способів ведення грошового блогування, але це вимагає великої аудиторії. Ви, напевно, чули, що економічно ефективний блог буде з розрахунку приблизно 1 долар з кожного підписника у Вашому списку в місяць і, зрозуміло, чим більша аудиторія, тим ця цифра буде вища.

  1. Продаж послуг

Ви можете продавати численні послуги та товари з Вашого блогу: тренінги, дизайн, консалтинг, різноманітні продукти харчування, одяг, ювелірні прикраси та інші. Незалежно від того, як Ви дивитеся на це особисто, блог є чудовим джерелом руху органічного трафіку для замовника.

Це все на перший погляд може виявитися складним і неосяжним та навіть важким, не забуваючи, що щоденні активності з розвитку блогу, нарощення аудиторії, наповнення його релевантним контентом, ніхто не відміняв. Але консультації від спеціалістів Creative SMM та курс SMM на 100% створені саме для того, щоб кожен з легкістю опанував усі складнощі продажів через інтернет та просування бізнесу, зокрема і успішного ведення блогу.

Навчайтесь із задоволенням. Працюйте з натхненням разом з командою СreativeSMM!

Поделиться
В поисках надежного подрядчика по разработке и маркетингу?

Заходите в наши каталоги (по типу компаний):

и выбирайте партнера по ряду критериев: балл, портфолио, отзывы, кейсы и статьи. Или организуйте тендер в данном каталоге, выбрав понравившиеся вам компаниии.

Больше не нужно искать и обзванивать диджитал-агентства!
Создайте тендер и получите предложения от лучших веб-студий Украины.
В каталоге 1700+ диджитал-агентств, готовых помочь в реализации ваших задач. Выберайте и экономьте до 30% своего времени и бюджета! Это бесплатно и займет менее 3-х минут.
Создать тендер
Не пропусти IT новости!
А также актуальные IT: мероприятия, курсы, кейсы и интересные статьи.
Telegramm канал: @itcases
Подписка на рассылку
Получайте одно письмо в неделю с самыми важными новостями.
Bug