Web-студия WEB-LIVE

Web-студия WEB-LIVE

https://web-live.com.ua
3
?
Рейтинг компании, который рассчитывается по методологии и отвечает за место в рейтинге Диджитал агентств. Подробнее
907
Телефон:
Адрес:
ECOtower, проспект Соборний, 160, Запоріжжя, Запорізька область, 69000
Сотрудников:
9
Год основания:
2016
Отзывов:
0
Рейтинг 5/5 основан на 0 оценках
Обратная связь
Описание
Заказать услугу

Великі мрії та дуже грандіозні плани

Web-Live є найбільшою онлайн веб студією у країні. Вже протягом 4 років ми втілюємо мрії тисячі підприємців. У нас можна знайти буквально все, що стосується створення, наповнення або просування бізнесу в інтернеті. Ми продаємо за справедливою ціною та надаємо гарантію, бо вважаємо, що веб-послуги мають бути доступні всім та бути максимально зручними та безпечними. І щоразу, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

 

Наша мета − бути корисними

Ми віримо, що бізнес існує для того, щоб робити життя простішим, приємнішим і добрішим. Тому й пошук послуги для розвитку свого бізнесу повинен бути швидким, зручним і приємним. Ми не просто надаємо послуги для створення і просування бізнесу. Ми допомагаємо знайти саме те, що треба, в одному місці та без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали свій час на пошуки "хорошого програміста", а просто жили щасливо.

Інтернет магазин Веб-лайв − це універсальна відповідь на будь-який запит, початок пошуку та його кінцева зупинка, справжній інтернет-помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів з фрілансерами або приватними веб-студіями, виконуємо бажання і даємо змогу мріяти сміливіше.

 

Успішний бізнес починається з простих речей

І ми допомагаємо ці речі знайти: невеликим підприємцям підказуємо, де і як можна створити інформаційну сторінку про свою компанію; інтернет-магазинам допомагаємо розширити канали продажів за допомогою найбільших маркетплейсів таких як Пром та Розетка, або і зовсім вийти на міжнародний ринок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки у сфері онлайн-маркетингу.

 

Зручне замовлення

Все що Вам потрібно для того що б оформити замовлення в інтернет-магазині Веб-лайв, це обрати необхідні Вам послуги, заповнити дані для замовлення і оплатити за допомогою доступних методів оплати. Після чого наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом декількох хвилин для оформлення договору, гарантії і складання технічного завдання.

 

Умови оплати

У нашому інтернет-магазині є всі можливі варіанти оплати: Кредит, розстрочка, оплата частинами, авансовий платіж 50%, готівкою в офісі, оплата картою, Apple і Google Pay, Приват24 і багато інших методів, в залежності від обраних Вами послуг.

 

Програми лояльності

* Сплачуйте покупки будь-якими методами і отримуйте від 5% на свій бонусний рахунок.

* Залиште розгорнутий відгук після завершення свого замовлення, і отримайте 500 гривень на свій бонусний рахунок.

* Заповніть анкету, і отримайте шанс взяти участь в програмі "Бізнес на прокачку" (Спитайте у менеджера).

Показать по:
Подтверждение отзыва по SMM
Отписать со страницы в соц.сетях (Instagram, Facebook) над которой проводились SMM работы - текст отзыва (с указанием о какой компании отзыв) на наш аккаунт @itrating.
Проверка и публикация отзыва осуществляется в течении 24 часов с момента поступления запроса.
Ручное подтверждение отзыва по разработке
* Если вашего проекта нет в списке портфолио, вы можете оставить отзыв вручную - отправив его на почту: [email protected] и подтвердить его документально (предоставив скан копию договора на услуги с данной компанией).
* ФИО :
* Название компании :
* Город :
* Должность :
* Бюджет проекта (конфиденциально):
* Адрес сайта:
* Ваш email:
Ваша оценка:
* Услуга:
* Ваш отзыв:
Скриншот проекта :

После добавления отзыва, подтвердите свой отзыв по инструкции, отправленной на Ваш email.

Введите код, указанный на картинке:
Сортировка:
Тематика:
Сортировка:
Тип услуги:
на карте
CMS:
OpenCart
Framework:
Bootstrap
Bug