Web-студия Bambuk Studio

Web-студия Bambuk Studio

https://bambukstudio.com/
0
?
Рейтинг компании, который рассчитывается по методологии и отвечает за место в рейтинге SMM агентств. Подробнее
138
Телефон:
Адрес:
Zalizniaka 21
Сотрудников:
30
Год основания:
2015
Отзывов:
0
Рейтинг 5/5 основан на 0 оценках
Обратная связь
Описание
Заказать услугу

Подумайте про власника міжнародної американської компанії Рікера Лаймана, який займається Big Data, Streaming Microservices і Blockchain Technologies. Уявіть людину, яка виросла з ідеєю про друга-робота. Ця людина все ще закохана в технології і є ІТ-інженер старої школи. Його продукт має власну історію та філософію, тому він став нашим клієнтом із непростим запитом. ІТ-сфера має власну форму, кольори, стилістику та загальний підхід до проектів.

Виникла потреба у чіткому візуальному стилі, який передає їхню пристрасть до винаходівСпочатку у нас були сумніви щодо ризиків повністю відмовитись від звичайних ІТ-концепцій. Клієнт щиро вірить у розвиток технологій, тому він хоче ідентичності зі стилістикою 50-х, а ми хочемо нових сміливих ідей.

Завдяки цьому корпоративному стилю для сучасної ІТ-компанії ми віддаємо належне творцям ідей 50-х років. Ідентичність Рікера Лаймана створює асоціації з ретро-культурою, атмосферою " старої "Америки".

Показать по:
Подтверждение отзыва по SMM
Отписать со страницы в соц.сетях (Instagram, Facebook) над которой проводились SMM работы - текст отзыва (с указанием о какой компании отзыв) на наш аккаунт @itrating.
Проверка и публикация отзыва осуществляется в течении 24 часов с момента поступления запроса.
Ручное подтверждение отзыва по разработке
* Если вашего проекта нет в списке портфолио, вы можете оставить отзыв вручную - отправив его на почту: [email protected] и подтвердить его документально (предоставив скан копию договора на услуги с данной компанией).
Сортировка:
Тематика:
Сортировка:
Тип услуги:
на карте
Bug