Digital Агентство Matis and Mary

Digital Агентство Matis and Mary

https://matisandmary.com.ua
0
?
Рейтинг компании, который рассчитывается по методологии и отвечает за место в рейтинге SMM агентств. Подробнее
72
Телефон:
Адрес:
Kiev
Сотрудников:
25+
Год основания:
2019
Отзывов:
0
Рейтинг 5/5 основан на 0 оценках
Обратная связь
Описание
Заказать услугу

Matis and Mary — бізнес-маркетингове агентство, яке працює не з «пакетною послугою», а з потребою продукту, власника, бізнесу. Наша діяльність будується від задачі і проблеми, які наявні у вас без застосування шаблонних підходів.

Ми працюємо від етапу розробки ідеї і суті продукту, філософії діяльності до виводу на франшизу, просування у соцмережах, через сайт усіма «білими» методиками діяльності.

Наш підхід у роботі полягає в створенні нового бачення комплексної роботи з продуктом, створення його філософії, індивідуальний підхід до задачі власника та навіть більше, щоб власник заробляв, ставав популярніше і пул клієнтів збільшувався, залишався.

       Чому ми успішні?

  • Команда висококваліфікованих спеціалістів, які заточені конкретно під вузьку задачу 
  • Не діємо шаблонами, завжди індивідуальний підхід
  • Думаємо, як заробити вам, а не собі
  • Діємо на позиціях  максимальної якості й вчасності в реалізації задач.
  • Працюємо в довгу перспективу
  • Велике портфоліо успішно виконаних різнопланових задач 
  • Репутаційна відповідальність фірми за виконання задачі від власника бізнесу, замовнику 
  • Безкоштовна та корисна консультація від керівника агентства МіМ

 

      На чому ми розуміємося? 

Бізнес: створення воронки продажів, воронки комунікації в залежності від задачі та продукту, окремі послуги з бізнес-аналітики, організація внутрішньої структури компанії, HR, аналіз бізнес-даних, бізнес-архітектура, управління бізнес-процесами тощо. 

Позиціювання бізнесу: маркетингова стратегія, контент-стратегія, філософія продукту, tone of voice, аналіз існуючого стану, продукту тощо.

Просування продукту: контент-план, онлайн та офлайн комунікація, смм-діяльність, таргетингова кампанія, PR, комплексний продакшн, організація офлайн-заходів, гіви, тощо.   

Бізнес-аналітика: аналіз продукту, аналіз конкурентів, бізнес-план, налаштування бізнес-процесів, продажі клієнтам тощо. 

Дизайн: візитівки, фірмові бланки,   презентації, каталоги, розробка дизайну stories,  стилю для  соціальних мереж, логотип, буклет, інфографіка, айдентика, обкладинки, дизайн портфоліо тощо.                                                               

Таргет: розробка маркетингової моделі, проектування рекламних кампаній, технічна підготовка проекту, підготовка промо матеріалів, створення і налаштування рекламних кампаній, оптимізація і масштабування рекламних кампаній, робота з даними Facebook Analytics.

SMM: комплексне просування акаунту в Instagram, Facebook, Telegram, аналіз акаунту з рекомендаціями на покращення, точкове закриття потреб (рубрики, шапка, tone of voice тощо), гіви, візуальна складова, тощо.

Сайти: лендинг корпоративний сайт, багатосторінковий інтернет-магазин, таплінк, сайт-візитівка, дизайн прототипу мобільного застосування в Фігмі, збірка інтернет-магазину, шаблонний чи унікальний дизайн.

Консультування: З нами Ви зможете зробити ревізію своїх знань, поставити собі нові питання щодо бізнес-процесів, які опануємо згодом. 

Дайте про себе знати зараз і з першого контакту із нами ви все зрозумієте. 

Якщо не ми, то ніхто)

Показать по:
Подтверждение отзыва по SMM
Отписать со страницы в соц.сетях (Instagram, Facebook) над которой проводились SMM работы - текст отзыва (с указанием о какой компании отзыв) на наш аккаунт @itrating.
Проверка и публикация отзыва осуществляется в течении 24 часов с момента поступления запроса.
Ручное подтверждение отзыва по разработке
* Если вашего проекта нет в списке портфолио, вы можете оставить отзыв вручную - отправив его на почту: [email protected] и подтвердить его документально (предоставив скан копию договора на услуги с данной компанией).
Сортировка:
Тематика:
Сортировка:
Тип услуги:
на карте
Bug