Тренди інтернет-маркетингу 2020

Cedrus IT House
04-03-2020
640
SMM
Тренди інтернет-маркетингу 2020

Поки ми писали цю статтю, і поки ти її читатимеш, ринок встигне змінитись мінімум двічі: Instagram відтестує новий алгоритм, чим додасть «проблем» маркетологам, а рекламне оголошення твого конкурента просяде в видачі. Але основні тренди інтернет-маркетингу на 2020 рік все ж залишаться трендами за будь-яких умов. Про це і поговоримо!

Почнемо?

  1. Перехід в mobile

Якщо ще минулого року 60% користувачів веб-сайтів використовували десктопну версію, а  40% - мобільну, то цього річ показники прямо протилежні. Юзер шукає у  Google ресторан, куди піде на обід, купує одяг та взуття по дорозі на роботу, замовляє абонемент у спортзал та оплачує його через Приват24 (до речі, якщо ти власник спортклубу, то подбай про можливість оплати на сайті – це супер корисно). І усе це за допомогою телефона! Тож, радимо ще раз відтестувати свій веб-сайт на предмет якісної роботи у mobile версії. 

  1. Контент-маркетинг

Ні, він не помер, він ще живий. І не менш важливий! Вікіпедія всім набридла, у соцмережах безліч інформації, яку так чи інакше важко застосувати у реальному житті. У тебе є шанс вирізнитись серед конкурентів: не просто пиши тексти для Google, а давай своєму клієнту реальні кейси, як твій продукт може вирішити його проблему.  Cкористайся послугами SEO спеціаліста та разом створіть семантичне ядро, підготуйте сайт до просування. Напиши краще одну оптимізовану та об’ємну статтю в тиждень, ніж 10 статей на 3 абзаци.

  1. Особистий бренд

Ось ти знаєш, хто є власником Shell? А власником Space X? Отож-бо. Ми беремо курс на розвиток особистого бренду. Ніхто краще за тебе, власника та представника своєї компанії, не розкаже так детально та інформативно про її цінності, переваги, ієрархію, погляди на ринок та перспективи. Розвивай компанію, розвиваючи себе самого. Бери участь у конференціях та форумах, виступай зі спічами та проводь власні заходи. Заяви про себе на ринку. Адже тільки так ти посядеш власне місце у галузі.

  1. SEO

Тут стратегія змінилась кардинально. Забуваємо про блогосферу та скеровуємо усі сили на Google: карти, Google My Business, та і загалом усі маркетингові інструменти пошукової системи. Тут розробники постарались і створили цілу платформу для маркетологів.

  1. SMM

Лонгріди, відео, сторітелінг та маски – от що буде керувати світом Інстаграму у 2020. Довгі пости все ще читають, але лише у випадку, якщо вони справді корисні (читай пункт про контент-маркетинг). Сторітелінг все ще улюблений вид контенту, але зараз в боротьбу з ним вступає відеоконтент.  Може поєднаєш?

Тренд на маски залишиться актуальним, тож час замовити якусь круту брендову маску для своєї аудиторії. До речі, можемо тобі допомогти із створенням масок для Інстаграму.

 

Отже, ми робимо висновок, що з кожним роком інтернет-маркетинг все більше і більше стає ближчим до людей. Ми щоразу менше зустрічаємо «вилизані» фото, жінкам більше не треба вдавати з себе супер бізнес-вумен і маму водночас, і можна приготувати сосиски з гарніром за 15 хвилин, бо виробник щойно опублікував класний рецепт. А чоловіки більше не є беземоційними істотами, і на просторах Інстаграму все частіше можна зустріти їх думку у коментарях до теми, наприклад, стосунків батьки-діти.

Якщо коротко – будь собою. І твій клієнт твою компанію за це полюбить.

Поделиться
В поисках подрядчика по SMM?
Заходите в наш online каталог SMM агентств и выбирайте партнера по ряду критериев: балл, портфолио, отзывы, кейсы и статьи. Или организуйте тендер в данном каталоге, выбрав понравившиеся вам компаниии.
Больше не нужно искать и обзванивать диджитал-агентства!
Создайте тендер и получите предложения от лучших веб-студий Украины.
В каталоге 1700+ диджитал-агентств, готовых помочь в реализации ваших задач. Выберайте и экономьте до 30% своего времени и бюджета! Это бесплатно и займет менее 3-х минут.
Создать тендер
Не пропусти IT новости!
А также актуальные IT: мероприятия, курсы, кейсы и интересные статьи.
Telegramm канал: @itcases
Подписка на рассылку
Получайте одно письмо в неделю с самыми важными новостями.
Bug