Мероприятие: IT FuckUp Night by EASE

IT FuckUp Night by EASE
Город:
Киев
Место:
UNIT.City, корпус B8
Дата
17.02.2022
Время
19:00
Цена:
0 - 0
Чому факапи не роблять з нас невдах. 
Розкажуть відомі українські підприємці на IT FuckUp Night by EASE
 
Коли з нами стається чергова невдача, здається, ніби увесь світ проти нас і факапи трапляються лише з нами. Насправді факап – невіддільна частина життя й роботи кожної людини. Про це не раз розповідали топові бізнесмени України та світу. Яскравий приклад факапера – знаменитий мультиплікатор Уолт Дісней. Його колись звільнили через відсутність креативних ідей! Ще один приклад – знаменита Опра Вінфрі. Їй довелося піти з телеканалу, оскільки вона не відповідала вимогам продюсерів.
 
Камерні вечори IT FuckUp Night by EASE від Європейської асоціації програмної інженерії створені саме для того, аби показати, що факапи не роблять з нас невдах, це лише нова відправна точка розвитку. Під час таких зустрічей своїм досвідом провалів вже поділились десятки відомих ІТ-бізнесменів, керівників проєктів, топменеджерів, засновників та стартаперів. 
 
– Нам щоразу стає все складніше організовувати факап-вечірку, тому що топових спікерів, до яких звикла наша аудиторія, стає все менше. Але і це не проблема – підемо шукати по світу. Тим більше, що формат набирає обертів. І якщо раніше шукали ми, то зараз все частіше відбираємо з тих, хто подав заявку сам. Дуже багато людей вірять у силу слова і хочуть розповісти свої історії факапів, аби ті, хто тільки починає свій шлях, не лякались невдач. Цього разу цікаво буде саме тим, що всі спікери керують проєктами міжнародного рівня і мають дуже різну експертизу. Почути чесні історії факапів від таких людей – неоціненно,– відмічає Любов Мочалова, CEO Асоціації EASE.
 
Вже 17 лютого о 19:00 в UNIT.City пройде нова вечірка IT FuckUp Night by EASE, на якій зберуться власники та топменеджери відомих компаній. Вони розкажуть аудиторії свої історії невдач та поділяться досвідом перетворення рокових помилок у головні уроки свого життя. 
 
Спікери
  • Віталій Дятленко, CTO та CO-Founder UKLON, розкаже про досвід запуску реферальної програми, як перевіряти свій ІТ-продукт у бойових умовах серед мільйонів користувачів та чому «переїхати у хмари» не так вже й просто.
  • Артем Шевченко, CEO Маркетплейс Епіцентр, розповість про випробування, які пройшла його команда при впровадженні інноваційних рішень.
  • Дмитро Басов, CEO Portmone.ua, поділиться досвідом запуску нових проєктів сервісу та розкаже, скільки може коштувати кожна наступна помилка.
Модератор вечора: IT-бізнесмен та Президент EASE Владислав Савченко.
 
Формат події: вечірка
Дрес-код: cocktail
Фото та відеозйомка
 
Квитки за посиланням
 
 
 
 
 
Не пропустите
2022-10-15 длительностью 10:00 - 17:00
.NET fwdays'22
Разработка
2022-09-24 длительностью 10:00 - 17:00
Software Architecture fwdays'22
Разработка
2022-07-09 длительностью 10:30 - 17:00
JS+React fwdays’22
Маркетинг
2022-07-09 длительностью 10:30 - 17:00
JS + React fwdays'22
Разработка
Не пропусти ТОП мероприятия!
А также актуальные IT: новости, курсы, кейсы и интересные статьи. Telegram канал: @itcases
Bug